O nás

Historie a současnost

 

Společnost RENT Computers s.r.o. je stabilní, dynamický partner na trhu s výpočetní technikou pro celou řadu zákazníků. Všem, kteří na nás spoléhají chceme nabídnout co nejlepší ceny, širokou nabídku produktů, informace o aktuálním vývoji trhu a o novinkách, maximum produktů skladem a odborný, osobní přístup našeho personálu.

Historie společnosti se píše od r. 1999, kdy fungovala jestě pod hlavičkou fyzické osoby, významné postavení si začala budovat již od roku 2000.

A jak to s námi bylo?

1999 • Začínáme s prodejem výpočetní techniky. S minimálními náklady nabídnout co nejlepší služby, tak by se dalo charakterizovat toto počáteční období. Nabídnou co nejlepší cenu nejnovějších PC komponent, kterou jim dokážeme zprostředkovat. Osobní a velice pružný přístup k zákazníkům se velmi osvědčil a na podzim náš obrat dramaticky roste a to i díky vlně nových zákazníků, zejména z řad studentů.

2000-2002 • Značně rozšiřujeme sortiment a skladové zásoby. Rozšířili jsme provozovny v Bruntále a Opavě. V Krnově se stěhujeme do větších prostor. Tyto kroky k nám přivádí další spokojené zákazníky. Oslovujeme i fyrmy a úřady, takže koncem roku zaznamenáváme dvojnásobné navýšení průměrného měsíčního obratu oproti zimě 1999. Je zahájena internetová prezentace www.rentcomp.cz . Začínáme nabízet konkurenceschopné ceny i dalším prodejcům výpočetní techniky, rozjíždíme dealerský kanál.

2003-2005 • Spouštíme první verzi e-shopu, nově expedujeme počítačové sestavy RENT do celé ČR. Rozšiřování prodejní, servisní i skladovací prostor, rozrůstá se samozřejmě i náš personál, vylepšujeme a přidáváme neustále nové a nové funkce e-shopu, tak aby zákazník na našich stránkách našel skutečně veškeré informace, které potřebuje.

2006 • Uvádíme na svět novou, výrazně inovovanou verzi e-shopu. Zahajujeme prodej na doméně www.pcsestava.cz . Vánoce tohoto roku byly opět ve znamení nárustu nových zákazníků a to i díky zavedené inovované verzi e-shopu, jež nabízí zákazníkovi množství informací o produktu, má zde rovněž možnost sledovat on-line své faktury, objednávky atd.

2011 • Spouštíme novou verzi e-shopu, která splňuje všechny nároky moderní webové aplikace a komfortního řešení prodeje přes internet.

RENT Computers s.r.o.
Pod Ježníkem 2386/27
79401 Krnov
Česká republika
IČO: 27768210
DIČ: CZ27768210
Mastercard
Visa